ASLAN BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

ASLAN BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Aslan burcu 23 temmuz ve 22 ağustos tarihleri arasında doğanlardır. Aslan burcu ateş grubundandır. Her şeye karışıp yönetmeyi severler. Egolu tavırları ve kendilerine güvenleri ile bilinirler. İnsanların yaşantısının vazgeçilmezi olmak isterler ve yaşantıları boyunca her daim parlamak isterler. Organizasyon yeteneklerini etraflarındaki insanlarda kullanmayı severler. Sabırlıdırlar ve zorluklardan şansları ile aydınlığa çıkmayı başarırlar.

Sevimli ve iyimserlerdir. Geniş omuzlu ve kalın kemiklidirler. Açık renk tenleri ile uzun boyları vardır. Yüz hatları yuvarlaktır. Yürüyüşleri herkesin dikkatini çeker ve girdikleri mekanlarda gözleri kendilerine çevirirler. Güzel fizikleri ben merkezci yapılarını destekler.

ASLAN BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Çok güçlüdürler. Enerjileri sayesinde herkesi etraflarına toplarlar. Sıcak kanlı ve samimidirler. Heyecanlı ve enerjik halleri arkadaş ortamlarında onları aranan kişi yapar. Yalandan oldukça çok nefret ederler, yalan söyleyen kişilerden uzaklaşmayı tercih ederler. Fiziksel olarak, gür saçları vardır ve en belirgin özellikleridir.

Aşk hayatında, samimi davranışları vardır. Doğal hareketlerine eşlik edebilecek doğal bireyleri arzu ederler. Kıskanılmaya ve özgürlüklerinin kısıtlanmasına kesinlikle katlanamazlar.

İş hayatında, liderlik vasıfları nedeni ile genelde en üst mertebede yer alırlar. Kendi işlerini kurmak onların tarzıdır ve lükse merakları nedeni ile varlıklı olmaları kaçınılmazdır.

ASLAN BURCU KADINININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Kibirlidirler,

Otoriterdirler.

aslan burcu

ASLAN BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Keşfetmeye çok meraklı olan aslan burcu erkekleri, insanlara huzur saçan yapıları ile de tanınırlar. Yardımseverlikleri oldukça çoktur. Kendilerine güvendikleri her açıdan belli olmaktadır. Eğlenceli oldukları için arkadaşları tarafından sevilirler. Liderlik vasıfları en önemli özelliklerindendir. Fiziksel olarak, aslan kadını gibi gür saçları en dikkat çekici özellikleridir.

Aşk hayatında, heyecanlı ve hareketli aşk hayatları vardır. Karşı cinsi etkilemek onlar için çok kolaydır. Etkileyici ilişki hayatları olan aslan erkekleri ilişkilerinde kıskançlığa gelemezler. Onlar için gerçek aşk oldukça önemlidir.

İş hayatında, kendisi ve etrafındaki insanları iyi yaşatmaya çalışırlar. Dünya çapında başarı kazanabilirler. Azimlidirler ve kendilerini kanıtlamayı severler. Ticarette de çok yeteneklidirler.

ASLAN BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Bencildirler,

Egoludurlar,

Maddiyat açısından elleri açık olduğu için birikim yapamazlar,

Rahatlarından ödün vermezler.

 

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.