BALIK BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

BALIK BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

20 şubat- 20 mart tarihleri arası doğanlar balık burcudur.

Balık burcu genel itibarı ile duygusal olarak bilinen bir burçtur. Balık adı itibarı ile de su elementi grubundadır. Uysallıkları da duygusallıkları kadar meşhurdur balık burçlarının. Sabırlı ve eli açık bireylerdir. Sinirli bir yapıya sahiptirler ve her zaman gözde olan kişi olmak isterler.

Balık burcu diğer burçlara göre dış etmenlerden en çok etkilenen burçtur.

BALIK BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Fiziksel olarak, kısa kolları ve kısa bacakları ile bilinen balık burcu kadınları aynı zamanda çok güzel bir göz yapısına da sahiptirler. Kolay ve çok ağlamaları ile bilindikleri için gözleri hep nemlidir.

Konuşma konusunda çok yetenekli oldukları için karşılarındaki insanları cümleleri için kendi taraflarına çevirebilir ya da çekebilirler. Enerjik ve renkli karakterleri vardır.

Aşk hayatı olarak aşkın bir kereden ibaret olmadığına bir çok kez olabileceğine inanırlar. Aşk hayatlarında da çok duygusallardır. Aşkta oldukça çok başarılıdırlar, kendilerini sık sık naza çekerler.

İş hayatlarında sanatçı ruhları olduğundan masa başı, ofis ortamı veya fabrika tarzı yerlerde çalışamazlar. Başarılı ve tanınan insanlarla çalışmak onlar için çok önemlidir. Kendilerini bir işe ait hissedemezler ve bu nedenle de iş hayatlarında tamamen mutlu olamazlar.

Balık burcu kadınının olumsuz özellikleri:

Tatlarını kaçıran şeyleri konuşmayı reddederler,

Kolay ve uzun soluklu ağlarlar,

Hayal dünyasında yaşamayı severler.

BALIK BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Fiziksel olarak, gözleri genelde büyüktür. Bakışları çok etkili olduğu için karşı cinsi en çok etkiledikleri yönleridir. Yakışıklılıkları ile de bilinirler. Genellikle uzun ve zayıf vücut yapıları vardır. Kıvırcık veya dalgalı saçları vardır.

Oldukça sabırlı ve merhamet sahibidirler. Sevgi dolu bir yapıları vardır. Çok duygusal ve ince yapılılardır bu nedenle de çoğu zaman insanlardan taktir alırlar. Hisleri de oldukça kuvvetlidir.

Aşk hayatlarında, karşılarındaki kişilere çok saygılıdırlar. Evlilikten kaçarlar çünkü aşırı bağlı olmadıkları için sorumluluk almakta zorlanırlar. Karşılarındaki insana açılmakta da çok zorlanırlar.

İş hayatlarında, iyi bir müzisyen, sanatçı olabilirler. Sanata olan ilgileri ve yetenekleri nedeni ile de iç mimar veya heykeltıraşlık konusunda da gelişip ilerleyebilirler.

Balık burcu erkeklerinin kötü özellikleri:

Her şeyi içlerine atarlar,

Zora gelmeye pek dayanamazlar,

Umursamaz bir görünümleri de vardır.

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.