BOĞA BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

BOĞA BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Boğa burcu toprak elementi sınıfındandır ve 21 nisan ve 21 mayıs tarihlerini kapsamaktadır. Boğa bireyler sürekli yemek yiyebilme özellikleri ile genelde gündemdedirler.

Boğa burçları istedikleri şeylerde kesindir ve ne istediklerini en iyi bilen burçtur. Aynı zamanda zenginlik burcu olarak da geçmektedir. Arkadaşlık ilişkilerine oldukça önem veren boğa burcu oldukça da sıcakkanlıdır.

Genel olarak kısa boylu ve iri yapılılardır. Kıvırcık ve gür saçları vardır. Esmer tenleri de oldukça popülerdir.

Boğa Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Boğa burçları ailelerine çok ilgilidirler, bu ilgileri en çokta annelerine özeldir. Oldukça detaylara düşkünlerdir, araştırmayı ve soru sormayı da severler. Boğa kadınının en bilindik özelliklerinden birisi de az arkadaş çevreleri olmalarıdır. Etraflarındaki insanlarla iletişimi yüzeyseldir ve fakat tabi ki ailelerinde, sevgililerinde durum başkadır. Saygı konusunda da hassastırlar.

Aşk hayatında, kendilerini özel hissettiren erkekler onların ilk tercihleridir. Onların sözlerini dikkate alan ve hatta uygulayan erkeklerden hoşlanırlar. Romantik ve onları huzurlu hissettiren erkekler onlar için çok önemlidir. Zıt düştükleri durumlarda ise ayrılık onların ilk tercihleri olabilmektedir.

İş hayatında, iş sahibi olmaktan pek hoşlanmazlar. Hırslı bir yapıları da vardır. Para ile ilgisi olan işler onların ilgi alanlarıdır. İş hayatlarına yemek kültürlerini de harmanlayabilirler.

BOĞA BURCU KADINININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Kıskançtır,

İnatçıdır,

Sadece kendi ailesini düşünebilir,

Takıntılıdır.

boğa burcu

Boğa Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Boğa erkekleri korumacı bir yapıdadır ve oldukça iyi bir babadır. Yalnızlığı pek sevmezler ve monoton bir hayatları vardır. Kıskançlıkta da çok ileri seviyeyi bulabilirler. Sinirlendikleri zaman anlayışsız davranışları olabilir ve sinirleri tavana çıkabilir. Yardımseverlik konusunda da en önde yer alırlar. İstikrarlı olmaları önemli özelliklerindendir. Etraflarındaki insanlara sıcakkanlı ve samimi davranırlar.

Aşk hayatında, partnerine çok düşkündürler. Tamamen aşık oldukları kişilere yönelirler. Her zaman aşkları peşinde koşarlar ve ellerinden geleni yaparlar.

İş hayatında, disiplinli çalışma hayatları yüzünden başarı genelde onlarladır. Sorunları çözme konusunda çok başarılı olduklarından liderlik vasıfları da çok yüksektir.

BOĞA BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

İnatçıdırlar,

Gözü doymayan yapıları vardır,

Kibirlidirler,

Takıntılıdırlar.

 

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.