EVDE PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ

EVDE PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ

Pandemi dönemini boş geçirmek istemeyenler bu dönemlerde freelancer gibi işlere yönelim yaptı. Bu işlerde aşırıyı bulmasa bile para kazanmak evde oldukça çok mümkün.

Bu uygulamalar veya siteler nelerdir?

  1. Freelancer olarak işler yapmak:

SİTELER:

Armut: Burada eğitim, tadilat, temizlik, nakliyat gibi alanlarda işler bulabilir ve ayrıca pastacılıktan köpek eğitimine kadar birçok konuda hizmet verebilirsiniz.

Bionluk: Bionluk seslendirme, web sitesi tasarımı, çevirmenlik, sosyal medya yönetimi gibi 7 farklı kategori ve 67 alt başlığı içeren konuda hizmet veren çok bilinen bir platformdur. Her freelancer burada hizmet alanına göre bir profil oluşturarak, kendi portföyünü ve referanslarını paylaşabiliyor. Hizmet almak isteyenler bu ilanlardan yararlanarak size ulaşıp size iş teklif ediyor.

Webly: Webly yeni nesil bir freelancer sitesidir. Burada genelde dijital sektöre yönelik web tasarımı, yazılım, dijital reklamcılık, makale yazarlığı grafik tasarım gibi alanlar var ancak bunun yanında danışmanlık, ses kayıtları, karikatür ve karakalem seçenekleri de var.

  1. Youtuber olmak:

Son dönemde gençlerin en çok tercih ettiği platform olarak geçmektedir. Ciddiye alınıp üzerine düşülür ise bu platformda yükselmeniz çok olası.

  1. Blog tasarımı yapmak.

HTML ve tasarım konusunda bilgiliyseniz veya kısa sürede öğrenebilirseniz blog şablonları, arka planları, üstbilgiler, internet butonları ve bunlara benzer şeyler tasarlayabilirsiniz.

  1. Dropshipping:

Dropshipping birçok insan tarafından özellikle de Amazon üzerinden yapılmaktadır. Dropshipping satıcının ürünleri stoklamadan satışa sunduğu iş modelidir. Satıcı bu sistemde, alıcıları bulur, ürünün postalanacağı adresi ve ürün bedelini müşteriden alır, ürünün ücretini ve postalanacağı adresi ise doğrudan tedarikçisine gönderir.

  1. El yapımı ürünler; Takı, sabun, reçine malzemeler, örgü eşyalar…

İlginiz ve yatkınlığınız varsa eğer bu tarz ürünler üretip çeşitli sosyal medya mecralarında sabırla oldukça yüksek miktarlar kazanmanız olasıdır. Önemli olan kaliteli ve güvenilir bir profil oluşturmanız.

  1. Online Anketler doldurarak para kazanmak:

Online anketler sizi zengin etmeyebilir ancak az miktarda da olsa para ve hediye kuponu kazanmanızı sağlar. İnternet üzerinden online anket yapan siteleri araştırın. Profil bilgilerinizi doldurarak bu sitelere üye olun. Bu siteler ancak ellerinde sizin için uygun anketler olduğunda e-mail gönderirler ve anketleri yaptıktan sonra ödemenizi hızlıca yaparlar.

Bu yazdığım işlerin neredeyse hepsi sabır ve emek gerektiren şeylerdir. Vakit ayırıp önem verirseniz eğer başarı kaçınılmazdır.

😊

 

Kaynak : https://www.yeniisfikirleri.net/evde-para-kazanmanin-yollari/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.