KOÇ BURCU İNSANLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

KOÇ BURCU İNSANLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Koç burcu ateş grubundadır. 21 mart- 20 nisan tarihleri arasında doğan bireyler koç burcudur. Hırsları ve sabırlı olmaları ile de bilinirler. Oldukça değişken bir burçtur. Fiziksel görünüş olarak en belirgin burç koç burcudur. Boylarının uzunluğu ve ince vücutları çok belirgindir.

Koç çabuk sinirlenen burçlardandır. Gözü kara bir karaktere sahip olsalar dahi şefkatli yanları her zaman ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda da Salı günleri onlar için çok uğurludur.

KOÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Her zaman lider olmak isteyen koç burcu kadını, dik başlı ve sıra dışıdır da. Oldukça coşkulu hareketleri vardır ve aynı zamanda da iç güdüleri ile hareket etmeyi her zaman tercih ederler. Ailesi ve çocukları koç burcu kadını için çok ama çok önemlidir ve ön plandadır. Koç kadınları enerjik ve hayat doludur, cesur ve etrafındakileri cesaretlendiren hareketleri vardır.

Aşk hayatında, birisine aşık olduğu zaman beklemekten çok hızlı davranmayı sever. Fakat her zaman için ilk hamleyi karşı taraftan beklerler.

İş hayatında, her zaman en başarılı olmak isteyen onlardır bunun nedeni ise en hırslı burç olmalarıdır. Bilmedikleri bir iş dahi olsa hırsları yüzünden o işte başarılı olmak onlar için çok ama çok önemlidir.

KOÇ BURCU KADINININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Kibirlidirler,

Umursamazdırlar,

Oldukça kıskançtırlar,

Benmerkezcidirler.

Koç burcu

KOÇ BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

En iyi ve en lüks mekanlarda takılmaktan çok hoşlanırlar. Ne kadar sıkıntı içinde olsalar dahi mutlu olmayı başarabildikleri için yanlarındaki insanı mutlu etmeleri oldukça kolaydır. Oldukça dakiklerdir, hiçbir buluşmaya geç kalmazlar. Eğlenceli ve dışarı hayatına düşkünlerdir.

Aşk hayatında, hataları kabul edemeyen yapıları vardır bu nedenle tek hatada çoğu şeyi silebilirler. Fazla ilgiyi sevmezler, çabuk bunalırlar. Özgürlüklerine dokunulmaya çalışılınca hemen kavga ederler, bu konuda oldukça hassaslardır.

İş hayatlında, oldukça hırslı oldukları için başarılı iş hayatına sahip olurlar. Lider olma konusunda da çok yeteneklilerdir. Ekip arkadaşı ve lider olarak koç erkeği ile çalışmak eğlenceli bir deneyimdir.

KOÇ BURCU ERKEĞİ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Aldatmaya yatkın bir burçtur,

Hataya katlanamazlar,

Sorumsuz bir yapıdadırlar,

Bencildirler,

Diktatörlerdir.

 

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.