NutGain Token Nedir ? Güvenli mi ?

A+
A-
NutGain Token Nedir ? Güvenli mi ?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere nutgain token hakkında bir kaç bilgi vermek istiyoruz.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde görmüş olduğunuz veriler tamamen 3. parti uygulamalardan çekilmiştir. Yazılar ve Analizler kişinin bireysel görüşlerinden oluşmaktadır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ve bir işlem yapmadan önce mutlaka tekrar kontrol etmeyi unutmayın.

Nutgain Token Nedir ?

Coingecko Sayfası :  https://www.coingecko.com/en/coins/nutgain

Bscscan Sayfası :  https://bscscan.com/token/0xb149b030cfa47880af0bde4cd36539e4c928b3eb

NutGain, küresel bir merkezi olmayan ekosistemdir. NutGain ekosisteminin merkezi bir özelliği, ekosistemde yer alan tüm ürünlerin ekosistem kullanıcılarına daha fazla fırsat sağlamak ve karlarını artırmak için birbirleriyle etkileşime girebilmesidir.

NFT Marketplace: NFT’leri veya Fungible Olmayan Jetonları kolayca korumanızı ve takas etmenizi sağlayan bir platformdur. Bu belirteçleri genellikle sabit bir oranda satın alabilir veya açık artırmayla satabilirsiniz.

Staking: NutGain, sahiplerine güvenli bir platformda yatırımlarından yararlanma fırsatı sağlamak için gelişmiş Staking seçeneklerine sahiptir.

NutGain Token: Tüm ekosistem ürünlerini birleştiren NutGain ekosisteminin temel bir unsuru. Ekosistem için bir ödeme aracı ve farklı ürün ve uygulamaları birbirine bağlayan bir araçtır. Jeton ayrıca NutGain topluluğunu desteklemek, kullanıcı sadakatini artırmak ve NutGain ekosistemini büyütmek için de gereklidir.

NutGain NFT Marketplace Explained from NutGain on Vimeo.

NutGain Platformu

Sanal alan, farklı paydaşların artan ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi projelerin ortaya çıkmasıyla genişlemeye devam ediyor. Kripto yatırımcılarının karşılaştığı en büyük zorluklardan biri  NutGain: Aşırı risklere maruz kalmadan portföyünü büyüten herkes için Blockchain tabanlı bir platform. Sonuç olarak, NutGain bu deneyimi mümkün olduğu kadar çok insana ulaştırmayı amaçlamaktadır.

NutGain, bir Staking platformunun lansmanı ile dünya çapında blok zinciri meraklılarına benzersiz, her şey dahil bir deneyim sunma taahhüdünü ve değiştirilemez tokenler için kullanıcı dostu bir pazar yerini yineliyor.

NutGain, %60 APR’ye varan kazançlar sağlayan ve yatırımcılar için temettü yüzdesini artırmak için birden fazla bahis dönemi seçeneğiyle gelen ilk merkezi olmayan stake dApp’lerini yarattı. NutGain ayrıca, staking platformundan başlayarak kendi ekosistemine sahip bir yardımcı program belirteci olan Nutgain Token’ı ($NUTGV2) tanıttı.

NutGain staking platformunun özellikleri arasında Nutgain ve BNB ile tekli ve ikili staking, canlı ödül sayacı ve belirli bir süre boyunca ödüller için özel olarak ayrılmış toplam 600 milyon jeton bulunur. Staking, sınırlı noktalarla ilk gelene ilk hizmet esasına göre olacağından, erken kullanıcılar özellikle platformdan kazançlı çıkacaktır.

NutGain NFT Marketplace, NFT alım satımı/tutma/basma işlemleri için en az üç benzersiz yolu olan türünün ilk örneği bir platformdur. Platform, antik uygarlık tabanlı metaverse dijital varlıklarda uzmanlaşmış, NFT’lerde çekiliş, indirim ve teklifleri barındırmak için dikkatle oluşturulmuştur.

NutGain, eserlerini piyasaya sürmek ve sergilemek için NFT Marketplace’i kullanacak olan ünlü uluslararası sanatçılarla şimdiden ilişki kurdu. $NUTG kullanılarak yapılan her NFT satın alma, liste fiyatından %15’e varan indirimden yararlanacaktır.

Cüzdan kullanan kullanıcıların yaptığı işlem sayısına dayalı bir kullanıcı sadakat programı da bulunmaktadır. NutGain: Herkes için Blockchain tabanlı bir platform Vizyonumuz NutGain, yüzde yüz topluluk odaklı bir ekosistem inşa etmeyi ve yatırımcılarımızın bağlantı kurmalarını ve yatırımları için muazzam ödüller kazanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Ve en önemlisi, projeyi diğer kripto para birimleri ile rekabette ilerletmek.

NutGain Token Alış Satış Komisyon Tablosu

 

NutGain Token Nasıl Alınır ?

1.Yöntem Pancakeswap (BNB/NUTGV2) –> Tıklayın

2.Yöntem NutGain Swap — > Tıklayın

NutGain Token Arz Bilgileri

NutGain Önemli Sayfaları

NFT Pazarı

Canlı Grafik

Takas

Denetim Raporu (RugFreeCoins)

Denetim Raporu (Coinscope)

 

NutGain Sosyal Medya Hesapları

Telegram

Twitter

Instagram

Facebook

Reddit

LinkedIn

Medium

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.