OĞLAK BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

OĞLAK BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Oğlak burcu erkeği ve oğlak burcu kadını hakkında biraz bilgi edinelim.

22 aralık ve 20 ocak tarihleri arası doğmuş insanlar oğlak olarak geçmektedir. Oğlak toprak elementine ait bir burçtur. Aynı zamanda oğlak, güneş burcu olarak da geçmektedir.

OĞLAK BURCU KADINLARI

Oğlak kadınları fiziksel özellik olarak oldukça orantılı bir yüze sahiptir. Bu sebeple manken burcu olarak da yer almaktadır. Oldukça güçlü bir kişiliğe sahiptir. Maceracı bir burç değildir ve hayatta ki en büyük arzuları gerçek aşktır. Sinirli halleri oldukça tehlikeli olabilen oğlak  kadınları, oldukça da kıskanç bir yapıdadır. Sessizlik yanlısı bireylerdir ve sevdikleri erkek için oldukça çok fedakar davranış sergilerler. Mutfakta da çok yetenek sahibidirler, yaptıkları her yemeği çok güzel yaparlar.

Oldukları ortamlarda dikkat çekmeyi başarırlar, hoş sohbetleri ile hep göz önündedirler. Organizasyon yetenekleri çok etkileyicidir. Bu nedenle de iş hayatlarında ve evlilik hayatlarında başarılılardır.

Hırslı bir yapıya sahiptirler. İlişkilerini de evlilik yolunda ilerletirler ve sevdikleri erkeğe oldukça çok bağlanırlar.

Giyim konusunda da titizliğe önem veren oğlak burcu kadını, uyumlu renk ve tarzlara da önem verir.

Oğlak kadının birkaç olumsuz yanını da saymadan oğlak  erkeğinin özelliklerine geçiş yapmak olmaz.

Görünüş olarak katı bir duruş vermektedirler,

Pintidirler,

Çok kararlı bir yapıya sahiptirler,

Olumsuz ve karamsardırlar.

Oğlak Burcu

OĞLAK BURCU ERKEĞİ

Oğlak  erkeği fiziksel özellikleri olarak, güçlü ve karakteristik bir yüze sahiptir. Görünüşleri aksine oldukça çekingenlerdir. Duygusal ve merhametli insanlardır. Oğlak erkekleri aşkın bir kere olduğuna inanır ve aşık olduklarını kadını kolay kolay bırakmazlar. Bu nedenle de çok sadakatlidirler de. İş hayatlarında da çok hırslı olmaları yüzünden en başarılı ve üst pozisyonlarda oğlak burcu erkeklerini görmek olasıdır. Oğlak  erkekleri kendilerine oldukça güven duysalar dahi sevgililerine kıskanç davranışları da çok görülmektedir.

Oğlak erkekleri kin tutamayan insanlardır ve affetmeye meyillilerdir. Bir güzel söze hemen duvarlarını yıkıp karşısındakileri bağışlayabilir.

Oldukça ilgili bir yapıda olan oğlak erkeği baba olarak da çok çocuğuna düşkün yapıdadır.

Sadelikten yanadırlar ve de giyimleri konusunda da şık ve zarif görünmektedirler. Eski tarz kıyafetlerden de pek hoşlanmazlar.

Oğlak  erkeğinin olumsuz özellikleri:

Oldukça inatçıdırlar,

İstemedikleri şeyleri kimse onlara yaptıramaz,

Dik başlıdırlar,

Kendi doğrularına önem verirler.

 

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.