Spell Token Nedir ? Güvenilir Mi ?

A+
A-
Spell Token Nedir ? Güvenilir Mi ?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere spell token hakkında bir kaç bilgi vermek istiyoruz.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde görmüş olduğunuz veriler tamamen 3. parti uygulamalardan çekilmiştir. Yazılar ve Analizler kişinin bireysel görüşlerinden oluşmaktadır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ve bir işlem yapmadan önce mutlaka tekrar kontrol etmeyi unutmayın.

Spell Token Nedir ?

Spell Token SPELL bir ödül tokeni. Amerika Birleşik Devletleri dolarına eşleştirilmiş stablecoin olan Magic Internet Money MIM kredileri için, güvence olarak faiz getiren token ibTKN kullanan kredi platformu abracadabra.money bünyesinde çalışıyor. Abracadabra, katılımcıların kullanmak istedikleri teminata göre tehlike hoşgörülerini ayarlamalarına imkân tanıyan, izole kredi piyasaları alana getirmek için SushiSwap SUSHI tarafından kullanılan Kashi Kredi Teknolojisini tercihediyor.Kullanıcılar teminat yatırabilir ve bunun karşılığında MIM ödünç alabilir. Abracadabra ayrıca, kullanıcılara yield farming fırsatı da sunuyor. Likidite sağlayıcı (LP) tokenlerini stake edip SPELL üretmek için kullanabiliyorlar. Bu özellik, belirli kripto para çiftleri için daha fazla likidite oluşmasını sağlıyor. Şu anda Ether (ETH) ile Spell Token (SPELL) ve Magic Internet Money (MIM) ile LP 3pool Curve (3CRV) çiftleri için geçerli. Ayrıca kullanıcılar, faiz getirili teminatlarından ödünç alınan MIM tokenleri kullanarak kaldıraçlı yatırım pozisyonları açabiliyor.

Spell Token Ağı Güvenli mi?

Çoklu zincir protokolü olan Abracadabra, Spell Token (SPELL) dışında Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX), Fantom (FTM) ve Arbitrum üzerinde de çalışıyor.

En popüler blockchain ağlarından biri olan Ethereum, birçok merkeziyetsiz uygulamanın da ilk tercihi olan çözüm konumunda. Bir dizi düğüm işlemleri doğruluyor ve Ethereum blockchain yapısını güvence altına alıyor. Ağ halihazırda iş ispatı (PoW) konsensüs algoritmasından hisse ispatı (PoS) yapısına geçiş sürecinde.

PoS veya PoW yapılarından farklı olarak Avalanche, tüm düğümlerin transferleri işlediği ve doğruladığı yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafik (DAG) protokolü kullanıyor.

Fantom, güvenlik iyileştirmelerinin yanı sıra hem daha yüksek kapasite sunmaya hem de 2 saniyede işlemleri sonuçlandırmaya olanak tanıyan, kendi konsensüs mekanizmasını kullanıyor.

Ethereum için ikinci katman ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum, optimistic rollup kullanarak işlem sürelerini azaltıyor ve neredeyse sıfır Gas ücretine ihtiyaç duyuyor.

Spell Token Nereden Alınır ?

Binance TR üzerinden  ve daha bir çok büyük borsadan. alım yapabilirsiniz.

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.