YAY BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

YAY BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

22 kasım- 21 aralık tarihleri arasında doğan bireyler yay burcudur. Yay burçları ateş elementidir. Genç yaşlarında bazen dikkatsiz olabilirler. Geçmişten ders çıkarmakta onlardan daha yeteneklisi yoktur. Kavrama konusunda çok başarılıdırlar. Pratik zekaları vardır ve başarılıdırlar. İyimser yaşam enerjileri nedeni ile onlarla arkadaş olmak çok keyiflidir. Araştırma yapmayı ve bilinmeyen şeyleri gün yüzünde çıkarmayı çok severler. Aynı anda birkaç iş ile ilgilenirler ve çok yönlüdürler.

Gülüşleri çok dikkat çekicidir. Beslenmelerine dikkat etmezler ise ilerleyen yaşlarda kilo problemi olasıdır.

YAY BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yay burcu kadınları çok başarılı ve yeteneklidirler. Geçmişteki hatalarından en iyi ders çıkaran da yay burcu kadınlarıdır. Felsefeye oldukça fazla bir ilgisi vardır. Geleneklere ve bilindik kurallara aykırı davranmak onlarda çok sık olan bir durumdur. Çok pratik oldukları için ellerindeki işleri hızlıca bitirebilirler. Güleç yüzlü ve sempatiktirler. Tüm hayatları boyunca heyecanı arayan bir yönleri vardır. Çok zeki ve kültürlüdürler de. Kişilik için de çok yönlü bir yapıdadırlar.

Aşk hayatında, çekici yapısı nedeni ile karşı cinsi etkilemek çok kolaydır onlar için. Fakat onları elde etmekte çok zordur. Özgürlükleri çok önemlidir ve romantik bir yapıları vardır. Fazla dürüst olmaları partnerlerini korkutabilir.

İş hayatında, IQ seviyeleri çok yüksektir. Çoğu işte başarı sağlamak onlar için kolaydır. Liderlik yapmakta da çok başarılıdırlar.

YAY BURCU KADINININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Patavatsız olabilirler,

Çabuk sıkılırlar,

Çabuk risk alırlar.

YAY BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Yay burcu erkeklerinin ruhları bağımsızdır. Ev erkeği olmak onlar için zordur ama sadakatli oluşları da göz ardı edilemez. Özgürlüklerine de çok düşkündürler. Sınırları zorlamayı severler. Hayalleri peşinden sonuna kadar koşarlar. Yeni ve bilinmedik şeylerle doludur hayatları; bu da onların en bilindik özelliğidir. Bol giysiler severler.

Aşk hayatında, sevdikleri kadınla seyahat yapıp yeni yerler keşfetmeyi severler. Çekici görüntüleri ile dikkatleri üstlerine toplarlar. Ciddi ilişki insanı değillerdir ve duygusallıktan hoşlanmazlar.

İş hayatında, ticaret konusunda çok yeteneklidirler. Sürekli çalışırlar ve bu başarıyı onlara getirir. Bu uğraşları rahat yaşam hayallerini gerçekleştirmek içindir. Bazı zamanlar disiplinli yaşam sürebilirler.

YAY BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Başına buyruk davranırlar,

Kararları fevridir,

Dikkatsiz davranışları olabilir.

 

 

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.