YENGEÇ BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

YENGEÇ BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu 23 haziran ve 22 temmuz tarihleri arasında doğmuş kişilerin burcudur. Yengeç su grubundandır. Bu burç olan bireyler hayatlarını kuruntular ile geçirirler ve oldukça da hassas, kırılgan yapıdadırlar. Duyarlılıkları ile tanınırlar ve sorumluluklarına çok düşkündürler. Duygularını gizli yaşarlar. Aynı zamanda bu kırılganlıkları ve hassasiyetleri sevdikleri insanlara karşı biraz daha az ortaya çıkmaktadır.

Yumuşak yönlü halleri insanları çekse dahi alınganlıkları da zorlamaktadır.

Fiziksel olarak, kısa boylu ya da orta boylu, renkli gözlü, soluk tenli, yuvarlak yüzlüdürler. Genç yaşlarda fizikleri çok güzel olur fakat yediklerine dikkat etmezler ise ilerleyen yaşlarda fazla kilo sıkıntısı çekebilirler.

YENGEÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yengeç  kadınları oldukça sevgi doludurlar. Sevgi dolu oldukları kadar duygusallardır da. İnsanlara yaklaşırken art niyet kesinlikle bulunmaz onlarda hep masum düşünceler ile yaklaşırlar. Geçmişe bağlılıkları ile de bilinirler.

Aşk hayatında, romantik bir yapıdadırlar. Kırılmaktan çok korkarlar ve bu nedenle de karşı cinse kalplerini çok zor açarlar. Ömür boyu mutluluk içinde olabilecekleri evlilik onların en istediği şeylerdendir.

İş hayatında, başarılı olmaya çok önem verirler. Fakat isteklerinin aksine hırsları yoktur. Sevdikleri işlerde başarılarını gösterirler ve hele ki home office çalışıyorlarsa mutlulukları ve başarıları peş peşe gelir.

YENGEÇ BURCU KADINININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Melankoliklerdir,

Karmaşık ruh halleri vardır,

Kırılmaktan korktukları için zor güvenirler.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu erkekleri, yengeç burcu kadınları gibi duygular konusunda oldukça hassastır. Güvenilir yapıları vardır. Karşılarındaki insanların duygularını çok önemserler ve empati yapma konusunda da yeteneklilerdir. Tam olarak aile babasıdırlar. Ev hayatını birçok şeyden daha çok severler, tam ev insanıdırlar.

Aşk hayatında, en romantik burç olarak tanımlanırlar. Eşlerini mutlu etmek onlar için çok önemlidir, bir bakışları dahi öyle derindir ki hayat arkadaşlarını etkiler.

İş hayatında, çalışkan yapıları sayesinde başarıları çok açıktır. İşlerini sevmeleri nedeni ile başarı kaçınılmazdır. Yüksek mevkilerde yer alırlar genelde. İşleri için çok çaba ve emek sarf ederler.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Rekabetçidir,

Dedikodu yapmaları,

Aşırı duyarlı olmaları.

 

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.