TERAZİ BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

TERAZİ BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Terazi burcu 23 eylül- 22 ekim tarihleri arasında doğan bireylerdir. Terazi burçları detaycı halleri ile bilinmektedirler. Çekici kişilerdir, çevrelerindeki insanlar tarafından alımlı bulunabilirler. Kendi haklarını savunmakta hiç çekimser davranmazlar ve tartışırlar. Mücadeleci bir yapıdadırlar. Kararlarını mantıkları ile almaktan hoşlanırlar. Çalışmayı ve araştırıp yeni şeyler öğrenmeyi çok severler. Kibarlıkları da çok bilinen özelliklerindendir. Aşık olsalar dahi mantıklı davranmayı hiç bırakmazlar. Seçimlerini yaşamdan keyif alabilecekleri gibi şekillendirirler. Oldukça kırılgan yapıdadırlar.

Terazi burçları sağlıkları konusunda oldukça dikkatsizdirler. Bu nedenle çabucak hasta olabilirler.

TERAZİ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Karasızlıkları ile bilinirler. Tartışmacı bit yapısı dahi olsa uyumludur da. Aşk, hayatlarında büyük yere ve öneme sahiptir. Terazi burcu kadını entelektüel bir yapıdadır. Her zaman naziktir ve gerçekçi yönünü de hiç bırakmaz. Sosyal ve sevgi doludurlar. Uyumlu olmaları arkadaşları tarafından çok sevilmelerini sağlar. Oldukça çok adaletlidirler. Çok çabuk hastalanabilen terazi burcu kadınları, soğuk algınlığı, bel ve sırt ağrıları çekerler. Uzun boylu ve incecik bir vücuda sahiptirler.

Aşk hayatında, oldukça çapkındırlar ve bu herkes tarafından bilinir. Romantizmi ve flört etmeyi de severler. Çapkın olsa dahi ilişki içerisinde sadıktırlar. Sevdikleri kişiye çok değer verebilir ve her şeylerinin o kişinin önüne dökebilirler. Sevdikleri insanı oldukça çok kıskanırlar.

İş hayatında, hak ve adalet gibi kavramlar onlar için her zaman ön plandadır. Liderlikte onların kanında vardır. Sanata ve insana olan düşkünlüğü de bu yönde psikologluk gibi meslekler onlara uygundur.

TERAZİ BURCU KADINININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Çok kararsızdırlar,

Zevklerine düşkündürler,

Bir şeylere kolay bağlanırlar.

terazi burcu

TERAZİ BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Terazi burcu erkekleri terazi burcu kadınları gibi çok karamsardır. Sosyalliği severler. Dayanışmacı ve zariftirler. Sanat konusunda da yeteneklidirler. Soğuk insanlardan neredeyse hiç hoşlanmazlar. Davranışları genelde mantıklıdır. Gülmeyi de çok severler. Saygılı olmaları en bilindik özelliklerindendir ve çok diplomatiktirler.

Aşk hayatında, sevdikleri insanı sürprizlere boğmayı çok severler. Tam aşk insanıdırlar. Aşksız yaşamak onları korkutur, bu nedenle sürekli olarak ilişki içerisinde olmayı tercih ederler.

İş hayatında, keyifli ortamlarda çalışmayı severler. Sanat kariyeri de onlara uygundur. Masa başı çalışma düzeni terazi erkeklerine uygundur.

TERAZİ BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Değişken ruh halleri vardır,

Kincidirler,

Çok flörtçüdürler.

 

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.