BAŞAK BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

BAŞAK BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Başak burcu 23 ağustos ve 24 eylül tarihleri arasında doğan bireylerdir. Toprak elementi grubundadır. Başak burçları genel olarak titizlikleri ile bilinirler. Çalışkan ve pratik bireylerdir. İşlerine oldukça çok önem vermektedirler. Tembel insanlara karşı bir soğuklukları vardır, kendi çalışkanlıkları nedeni ile sevmezler. Oldukça gözlemcidirler, incelemeyi severler.

Soğuk görünürler ve hayır demeyi de çok iyi bilirler. Aşırı derece tutumludurlar, bu bazen pinti olduklarını düşündürebilirler. Kaliteli bir yaşam onların tercihlerindendir fakat harcamalarda ne olursa olsun aşırıya kaçmazlar.

BAŞAK BURCU KADINININ GENEK ÖZELLİKLERİ

Zeka ve güzelliğin harmanlandığı insanlar olarak bilinirler. Mantıksal davranışları her zaman dikkat çekici olmalarını sağlar. İcraat yapmakta da oldukça yeteneklidirler. Sempatik insanlar olarak bilinirler. Bakışları en etkileyici özellikleridir. Gözlemci halleri gözlerindeki derinlikten belli olur. Hayatlarını planlı yaşamayı severler.

Aşk hayatında, sevdikleri insandan sevgilerinin değerini bilmelerini ve ömürleri boyunca buna göre davranmalarını isterler. Sadakat duygusuna aşırı önem verirler. Eski aşklar, günümüz aşklarına göre onlara daha uygundur.

İş hayatında, olduğu gibi kabul görmeyi bekler. Başarısız olmaları durumunda etraflarındaki insanlarda suç bulurlar ve saldırganlaşabilirler. Organizasyon yetenekleri de çok kuvvetlidir.

BAŞAK BURCU KADINININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ:

Fazla detaycılardır,

Kıskançtırlar,

Ketumdurlar,

Kararlarında kesindirler.

başak burcu

BAŞAK BURCU ERKEĞİNİN GENEK ÖZELLİKLERİ

Başak burcu erkekleri oldukça samimidirler. Oldukça disiplinlidirler. Erkekler oldukça titiz ve temizdirler. Hata yapmak onları korkutur, sürprizleri sevmezler ve düzenli bir yaşam isterler. Özelliklerini kabullenen insanlar onlarla iyi anlaşabilir. Başak burcu erkekleri görünüşleri ile insanları etkilerler. Çok yakışıklı ve çekici oldukları söylenir.

Aşk hayatında, düzen ararlar. Erken yaşta evlilik onlarda oldukça sık rastlanır. Aşktan çok mantık onların ilk tercihleridir. Evlenecekleri kişileri titizlikle seçerler ve ayrıntıları da oldukça çok dikkat ederler.

İş hayatında, her zaman en başarılı onlar olmak isterler. Düzenli ve analitik çalışırlar bu yüzden aranan elemanlardır genelde. Çalışmak onları yormaz, çalışmayı oldukça çok severler.

BAŞAK BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ:

Kontrolün onlarda olmasını isterler,

Sık sık denetleme yaparlar,

Hata yapmaktan çok korkarlar.

 

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.