AKREP BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

AKREP BURCU İNSANININ GENEL ÖZELLİKLERİ

23 ekim- 21 kasım tarihleri arasında doğan bireyler akrep burcudur. Akrep burcu su elementidir. Akrepler bir işe başladılar ise o işi sonuna kadar götürürler ve o işi bitirirler. Onların bakışlarında gizlidir her şey. Bakışlarında sevgi de üzüntüde ortadadır. Ukala insanlardan hiç ama hiç hoşlanmazlar. Akrep burçları kendi istekleri doğrultusunda hareket ederler, onlar kendi istekleri dışındaki seçeneklere bakmazlar ve kesinlikle uzlaşmaya çalışmazlar.

Fiziksel özellikler olarak en dikkat çeken yerleri bakışlarıdır. Vücutlarındaki çekimde çok fazladır ve etraflarındaki insanları kendilerine çekerler.

AKREP BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Akrep burcu kadınları oldukça meraklı ve sempatiktirler. Kibirli oldukları zamanlar da vardır. Akrep  burcu kadınının en bilindik özelliği sezgilerinin ve altıncı hislerinin oldukça kuvvetli olmasıdır. Ailelerine önem verirler fakat arkadaşlık ve dostluk ilişkileri de aşırı önemlidir. Etraflarındaki insanlar onları çok severler. Hobileri de oldukça fazladır.

Aşk hayatında, onlar aşklarına gözleri ile her şeyi ortaya çıkarırlar. Aşkları her yönden çok tutkuludur. Onları fark eden erkeklerle ilgilenirler. Üstlerine titreyen erkekler hoşlarına gider.

İş hayatında, oldukça hırslı bir yapıları vardır. Tuttuklarını koparırlar. Masa başı işler ve sakin bir ortam onlara göre değildir. Oldukça üretkenlerdir. İş bulmakta zorlanmazlar. Hareket etmek onlar için vazgeçilmezdir.

 

AKREP BURCU KADINININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Hatalarını kabul etmezler,

Şüphecidirler,

Anın tadını çıkarmazlar ve gelecekle ilgilenirler.

akrep burcu

AKREP BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Akrep  erkekleri kendi ayakları üzerinde gayet güzel durabilirler. Hareketlidirler ve yerlerinde duramazlar. Yapmak istedikleri şeyler için sınırları zorlar ve sonuna kadar çalışırlar. Küçük bir çocuk gibi heyecanlıdırlar. Özgürlüğüne çok düşkündür kimsenin karışmasını istemez. Öğrenmeye de çok heveslidirler.

Aşk hayatında, karşı cinsi kendine aşık etmek onlar için kolaydır. Sadakat onların ilişkilerinde en önemli noktadır. Hayatlarına giren çıkan çok olur ve kolay kolay ciddi ilişki yapamazlar.

İş hayatında, oldukça başarılıdır bu yüzden de tercih edilirler. İşkolik bir yapıları vardır ve çalışmayı da çok severler. Emir almaktan hoşlanmadıkları için liderlik onlara göredir.

 

AKREP BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Karamsardır,

Çok kaygılıdırlar,

Ketumdur.

Burçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için kişisel gelişim kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Sosyal medya üzerinde sayfalarımızı takip ederek içeriklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Twitter : https://twitter.com/sanalkasifcom

Instagram: https://www.instagram.com/sanalkasif/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.